Již několikrát jsme psali, že třída S je výkladní skříní automobilky Mercedes (společně s modelem SL). U starších modelů Mercedesu se vždy mluvilo o neprůstřelné kvalitě. Kromě dalších možných variant, jako jsou kupé a limuzína, je ale tato kategorie oblíbená i u lidí, kterým může jít mnohdy o život a právě pro ně má Mercedes neprůstřelné mamuty. Tento béžový model W220 však neprůstřelný není. Vydrží víc než normální auto?

Youtuber Edwin Sarkissiar, který se živý střílením ze všeho a na všechno, se to pokusil zjistit. Přes klasický Glock, který moc paseky neudělal, přes všemi známý a oblíbený Desert Eagle, až po poloautomatickou pušku AR15, která auto děrovala jedna báseň. Pokud byste prý seděli v opravdovém neprůstřelném Mercedesu S, i v něm by si kulka z této pušky našla svou cestičku.

Zajímavá pak byla střelba, jako z automobilové honičky. Palba probíhala z pomyslného stíhacího vozu a střelba přes celé auto se i tak dostane až k posádce. Pokud jste někdy automobilové honičce vyčítali autentičnost, tohle bude voda na váš mlýn. Posádka měla šanci střelbu přežít pouze v případě, že by střelec stál zezadu, a vy byste jako krytí použili víko kufru.

[article id=5404]

Celá záležitost by byla asi mnohem zajímavější, kdyby měl Youtuber k dispozici opravdový neprůstřelný vůz. Tohle je hraní si na vojáky, které ale očividně má své příznivce. Pokud se vám podobné věci líbí, dejte nám vědět do komentářů.

Uvidíme se příště u něčeho zajímavějšího…

 


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *