Nejen Rusko, ale i ostatní státy, ve kterých se bude konat VC hledají cestičku, jak protlačit Grid Girls na plac. Úřady jsou sice spokojeny s jejich náhradou – Grid Kids, ale závodnímu vzrušení moc nepřidávají. Do karet hraje i tlak sponzorů, kteří neustále tlačí na vedení F1 a snaží se jim změnit názor. Například sponzoři leteckých společností tradičně posílají jako Grid Girls své letušky oblečené v jejich standartních uniformách. Proč mohou roznášet pití po letadle, ale držet ceduli ne?

Šéf Automobile Club de Monaco (motoristický klub z Monaka) Michel Boeri prohlásil, že modelky značky Tag Heuer budou na letošní VC Monaka na svém místě, bez ohledu na pravidla. Monako si totiž v pořádání závodů může dovolit mnohem víc, než jiné VC. Ostatní ale v nátlaku na Liberty Media taky nezůstávají pozadu. Organizátoři VC Singapuru například tlačí na svou domácí leteckou společnost, která je zároveň jejich ambasadorem, aby i letos své Grid Girls na startovním roštu nechali.

Místopředseda ruské vlády Dmitri Kozak oznámil, že na říjnové VC Soči chce krásky na startu. Sergey Voroybev, zástupce generálního ředitele sdílí Kozakův názor. ‚‚Pro diváky je to stále žhavé téma a problém pro naše sponzory. Pravdou je, že ruské dívky jsou nádherné a byla by škoda, kdyby nebyly součástí startovacího roštu.’’

[article id=1856]

Přežili jsme Grid Boys, přežijeme všechno. Myslíte si, že by se dívky měly do Formule 1 vrátit? Nebo jste spokojeni s dětmi na startovní čáře?


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *