Když se automobilka nechala poprvé slyšet o luxusním SUV vyvolalo to bouřlivé reakce. My ale víme, že se bát nemusíte. Lamborghini přece dělalo luxusní SUV ještě než to bylo v módě. LM002 s posměškem stojí na vrcholu hory přepychu a shlíží dolu na všechny ty Range Rovery a Bentyagy. Já tu byl první pánové!

[banner group=‘article-banner’]

A teď je tu nástupce. Bologňesané nám dali první trailer k tomuto ultimátnímu vehiklu. Ve své ukázce připomíná zásadní modely historie a my prostě víme, že tohle auto bude v pořádku (v pořádku myslíme v tom smyslu, že se povede). Pokud bude zájem ze strany zákazníků nebrání se automobilka turbodieselu, ale k tom snad nedojde. Jisté je, že motorizace, ať už bude jakákoli bude nalazena na 600 koní a půjde o osmiválec od Audi. Zároveň prý půjde o nejúspornější SUV ve své třídě. Teď teda ale nevíme, jakou třídu mají na mysli… Základní cena by se měla vejít do 200 000 euro (něco málo přes 5 000 000 korun). To je celkem zajímavé, protože by šlo o nejlevnější Lamborghini na trhu.

Jak ale vše dopadne si budeme muset počkat do 4. prosince. To se celá ta tajemná opona okolo tajemného Lamba spustí a bude to nejspíš hukot!

[article id=2172]

foto: Car and Driver


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *