Naparkovat všechna auta jen několik centimetrů od sebe trvalo několik dnů. Auta byla postupně najížděna, když už řidiči neměli jak vystoupit, do zbylých škvír se tlačila ručně a na přepravních vozících. Velkoryse pojatá stavba se zaplnila jako krabice od bot s angličáky. Automobilové klenoty za více než 45 milionů dolarů zůstaly v bezpečí.

Při největším víkendovém šílení hurikánu Irma v Miami se ulice proměnili v řeky. Místní policie oznámila, že její příslušníci se také ukryli před živlem a nemohou vyjíždět k zásahům. Bez proudu bylo na Floridě už přes tři miliony lidí. Floridský guvernér Scott povolal do služby 37 000 příslušníků floridské Národní gardy.

[banner group=‘article-banner’]

Irma pomalu opustila Miami a prodejce od 13. záři hlásí opět otevřený showroom. Celá stavba přežila jen s mírným poškozením. Porsche a taky několik nejdražších modelů Mercedesů, BMW, Ferrari a Infiniti jsou opět k mání.

Otázkou je, kolik lidí v zpustošené krajině má zrovna teď náladu na nákup automobilů. Nepůjdou ti, co přežili, nejdřív do hospody a až pak pro nové Porsche? Taky to tak děláte?

Zdroj foto: porschewestbroward.com


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *