Není to tak dlouho co po internetu koloval článek, jak si Mayweather nadělil k únorovým narozeninám zbrusu nový Rolls-Royce. To je však jen špička ledovce. Za jeho garáž by se nemusel stydět ani ten nejdivočejší obchodník z Wall Street. Ve své garáží má přes 100 aut (tvrdí on, ale bůh ví, jak je na tom s matikou) . Od některých modelů si zakoupil víc kousků, to aby ho to časem neomrzelo.

Ferrari 458 Italia

Základ každé pořádné sbírky, a dost možná nejlepší supersport poslední dekády. Boxerovi se líbilo natolik, že hned jakmile Ferrari ohlásilo verzi bez střechy, hned si jednu objednal. Nevíme, zdali je tato uhlazená italská kráska pro fajnšmekry vhodná do omlácených rukou, ale když jsou prachy…

Ferrari Enzo

Tady platí to samé, ale z modelu Enzo se už krátce po uvedení stal sběratelský kus. Výstavní klenot automobilky, který atakuje hranici 350 km/h s charismatickým dvanáctiválcovým motorem má již dnes hodnotu okolo 2 000 000 euro. Ve Spojených státech je navíc pouze 11 kousků tohoto klenotu. Vůz je již prodaný

Bentley Mulsanne

Nejdražší položka v modelové paletě automobilky Bentley a synonymum luxusu. Na komfortní cestování si nemohl vybrat lépe. Snad až na těch pár Rolls-Royců.

Bugatti Veyron

Když se Veyron začal prodávat, byla jeho cenovka stanovena na 1 000 000 euro. Po pořízení prvního kousku se mu však líbil natolik, že si koupil ještě dva. Každý v jiné barevné kombinaci. Ten červený stál 3 200 000 dolarů, stejně jako Enzo.

Koenigsegg CCXR Trevita

Na světě jsou pouze tři modely Trevita. Unikátní verze již tak unikátní vozu má hodnotu 3 800 000 euro. Tato limitka na sobě nemá finální barvu. Je nastříkaná lakem, který se nazývá Koenigsegg Proprietary Diamond Weave a auto za přímých slunečních paprsků „září jako diamant“. Floyd však již není majitelem tohoto vozu.

Rolls-Royce Phantom

No, a teď k tomu narozeninovému dárku. Ke svým 41. narozeninám si nadělil černý Rolls-Royce Phantom s chromovými doplňky. V interiéru pak vládnou tmavé barvy s oranžovými doplňky.

Co si o neporazitelném boxerovi a jeho sbírce aut myslíte vy? Samozřejmě to není všechno, některé kousky jsme vynechali (třeba 911 Turbo, nebo Aventador). Máme mu závidět, výšku z které vidí svět?

foto: business insider, amazing.zone, carscoops,


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *