Chris Harris, Rory Reid a Matt LeBlanc. Takové je prozatím složení moderátorů. Premiéra 26. řady populární britské televizní show o autech zatím nemá oficiální datum premiéry. Očekává se ale, že začne někdy na konci února, maximálně na začátku března.

V traileru najdeme vše, co jsme měli na Top Gearu vždy rádi. Exotické lokace, bláznivé výzvy, supersporty, stará auta a amatérské závody. Mezi testovanými auty můžeme vidět Bentley Continental GT, Ferrari GTC4 Lusso, Porsche Panamera a nový Rolls-Royce Phantom.

Tato sezóna je zároveň poslední sezónou pro Matta LeBlanca. Odchází z důvodu velké časové vytíženosti, která bohužel patří k součásti práce. Cestování přes půl zeměkoule někdy i na hodně dlouhou dobu samozřejmě není pro všechny. Bohužel, je to škoda, Matt se s prací motoristického novináře popral statečně a i u diváků získal značnou popularitu.

Další z moderátorů, Rory Reid, zase odchází z hlavního vysílacího času, aby se věnoval doplňkovému online pořadu Extra Gear. Pro 27. sezónu tak Chrise Harrise doplní dva nováčci, britský komik Paddy McGuinness a hráč kriketu Andrew Flintoff. Oba za sebou však mají silnou motoristickou minulost, jsou to velcí fanoušci pořadu a podle všeho pořádní petrolheadi.

Uvidíme tedy, jak jim to půjde…


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *