Kromě výrazné barvy se od obyčejných modelů nijak extra neliší. Hlavní změny jsou hlavně estetické a žlutá barva zde hraje první housle. Luxusní kupé je pokryto teple žlutou pokrývkou v odstínu Flare Yellow, která je na první pohled o něco málo tmavší než již nabízená Neapol. V interiéru se barva objevila na výplních dveří a použita byla i pro prošívání sedadel. Ta jsou elektricky nastavitelná v 10 směrech.

Vůz je standardně ve specifikaci Sport Plus. To znamená například aktivní řízení všech kol, vysouvací zadní spojler, který se automaticky aktivuje při rychlosti nad 80 km/h a variabilní převody řízení (VGRS). Za zmínku pak ještě stojí krásná jednadvaceti palcová kovaná kola.

Vozy Yellow Edition budou k dispozici jak v hybridním provedení LC 500h, tak i v čisté nirváně LC 500: Pětilitrová atmosféra s výkonem 464 koní a desetistupňová automatická převodovka. Modely budou k vidění na letošním pařížském autosalonu a čeští zákazníci si je už mohou objednávat. Cena je stanovana na 3 388 000 kč. Tato speciální edice nebude omezena počtem vyrobených kusů, ale obdobím výroby. Výroba začne v září letošního roku a skončí v květnu toho příštího. Předpokládaný počet vyrobených kusů je 300.

Vladimír Kadera

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *