Nejdřív něco krátce o značce Emil Frey. Švýcarská rodinná firma působí v automobilovém světě už od roku 1924 a za téměř sto let existence postupně rozšířila svou působnost do celé Evropy. Nyní prodává vozy takřka dvaceti automobilových značek. Některé z nich i v České republice, kde v roce 1992 zahájila své obchodní aktivity. Od 1. července 2016 radikálně změnila svoji pozici v rámci evropského automobilového trhu, když podepsala kupní smlouvu se skupinou PSA a stala se 100% vlastníkem poboček Peugeot a Citroën v pěti evropských zemích, včetně České republiky. Dnes je skupina Emil Frey největším distributorem automobilů v Evropě. Novým programem pro ojeté vozy Emil Frey Select, který tato skupina aktuálně spouští, hodlá ještě dále posílit obchodní význam a ziskovost firmy.

O čem to celé je?

Emil Frey Select je program zaměřující se na prověřené a kvalitní ojeté vozy. Skupina Emil Frey zvolila Českou republiku jako pilotní zemi, kde spustí svůj vlastní koncept prodeje zánovních a ojetých vozů, k jehož hlavním výhodám patří vysoká kvalita služeb definovaná podle přísných požadavků. Cílem projektu je výrazně posunout dosavadní standardy nabízené zákazníkům ojetých vozů, nabídnout komplex služeb zdaleka převyšující aktuální úroveň trhu a díky tomu se prosadit na trhu ojetých vozů v České republice a následně i v dalších evropských zemích.

Jaromír Heřmanský, manažer projektu Emil Frey Select: „Spouštíme velký a náročný program s velmi ambiciózními cíli. Za sebou však máme podporu skupiny Emil Frey, která si získala pověst garanta kvality a péče o zákazníka, a disponujeme také výborným technickým a prodejním zázemím. Našim záměrem je prodat do roku 2020 na českém trhu 20 000 kvalitních ojetých vozů  a vybudovat rozsáhlou síť  prodejních míst po celé ČR. Program Emil Frey Select je otevřen i externím partnerům mimo skupinu Emil Frey formou franšízy. Již registrujeme první zájemce, které před přijetím do programu pečlivě prověřujeme.“

 

Mezinárodní působnost skupiny Emil Frey otevřela možnosti nabídky kvalitních ojetých automobilů v rámci celé Evropy a současně poskytuje jistotu o původu a technickém stavu těchto vozů. Jedním ze zdrojů pro Emil Frey Select v ČR je dovoz ojetých vozů z EU, přičemž většina pochází z operativních leasingů či přímo od vlastních evropských prodejců Emil Frey.

 

Ověřená kvalita

Aktuální nabídka programu Emil Frey Select je k dispozici na stejnojmenném webu www.emilfreyselect.cz. Kromě certifikovaných vozidel je zde možné nalézt i nabídku ostatních vozů všech značek. V současnosti je tak možné vybírat z celkem více jak 1500 automobilů podle konkrétních požadavků, motorizací, či výbav. Všechna vozidla jsou pečlivě prověřována vyškolenými odborníky, kteří je posoudí z hlediska 30 oblastí ověřujících mechanické části, vzhled, interiér a servisní historii. Precizní kontrola je klíčovým kritériem zařazení vozu do programu, jak popisuje Ondřej Husák, specialista pro Ojetá vozidla a certifikovaná vozidla programu Emil Frey Select. Auto projde zevrubnou prohlídkou a kontrolou technického stavu podle interních předpisů. Pokud vozidlo v některé z oblastí, které podléhají kontrole, nevyhovuje vysokému standardu EFS, provádíme odstranění těchto nedostatků tak, aby zákazník mohl vůz bezpečně používat bez nutných okamžitých investic.“

 Roční záruka Emil Frey Select

Uspěje-li vůz v této náročné zkoušce, a současně vyhoví kritériím – stáří do 8 let a nájezd do 180 000 km – získá certifikát Emil Frey Select Premium a zákazník dostane zdarma na vůz plnohodnotnou minimálně roční záruku bez omezení nájezdu, platnou v celé Evropě. Záruka kryje 13 konstrukčních skupin a takřka kopíruje garanci na nová vozidla. Zákazník má možnost si přikoupit i prodlouženou záruku na 24 měsíců.

Kvalitní vozy starší osmi let či s nájezdem přesahujícím 180 000 km mohou být do programu Emil Frey Select zařazeny jen za předpokladu, že splní požadavky certifikace. Získají certifikát Emil Frey Select, ovšem bez nároku na plnohodnotnou záruku. Z programu jsou naopak zcela vyloučeny vozy s pochybným původem, s neověřitelnou servisní historií, po rozsáhlejší havárii či ty, které neprojdou předprodejní prohlídkou.

Kultivovaný prodej

Pro zajištění maximální úrovně prodeje a služeb je v provozu zákaznické středisko s call centrem s působností pro celou ČR a nedávno bylo v rámci programu Emil Frey Select  otevřeno zcela nové velké reprezentativní centrum prodeje ojetých vozů v Praze 9 – Vysočanech. Disponuje nejen velkou výstavní plochou pro desítky aut a potřebným servisním zázemím, ale především profesionálně vyškoleným personálem, který je kdykoliv připraven zákazníkům pomoci s výběrem vozu či poskytnout veškeré související služby od pojištění, přes financování až po přihlášení vozu. V Praze v současné době působí další dvě prodejní místa programu Emil Frey Select a to v provozovnách skupiny Emil Frey v Pekařské ulici a na Černém Mostě.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *