Na aukčním portálu E-bay je nyní k nalezení celkem zachovalá dodávka Dodge Ram 350 s hnědou metalízou. Najeto má navíc pouhých 35 000 mil. To ovšem není to nejzajímavější. Tento VAN je totiž napěchován technikou od FBI.

Nyní máte možnost připadat si jako opravdový špión. Aukce je momentálně na 11 100 dolarech (zhruba 255 000 korun). To je velmi slušná cena i za obyčejnou verzi tohoto téměř náklaďáku.

Navenek se od ostatních Ramů tolik neliší. Anonymitu navíc podporuje použitá hnědá barva. Podívejte se na jakýkoli špionážní film z éry těchto vozidel. Jakou mají barvu? Ano. Černou. Nikdo nebude tušit, že jste na tajné misi!

Uvnitř to vypadá jako v prodejně elektro ze sedmdesátých let. Najdete zde několik magnetofonů, zesilovačů, LCD displejů a dokonce i radar. Pokud jste technicky zdatnější můžete si pohrát i s radiovým skenerem.

Dodávku navíc nemusíte využívat jen pro špionážní účely. Je vybavena jako klasické kempovací auto. Od propan-butanové lahve po záchod. To v případě vícedenního sledování. Ze zadního prostoru máte dokonce možnost nastartovat a vypnout motor.

Prodávající má k dispozici veškeré podklady k potvrzení autentičnosti dodávky. Používala se k federálnímu vyšetřování hlavně v oblasti boje s drogami. Majitel k ní přišel na dražbě vládních vozidel.

Tak co? Kdo bude letos na Orlíku odposlouchávat sousedku?

foto: Motor1


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *