S přihlédnutím k omezením, které pro nás byly dříve nepředstavitelné a na nějaký čas se pro nás staly nedílnou součástí, došlo ke změně i mezi autobazary. Možná jste si nikdy nemysleli, že by se stalo, aby autobazar vozil auto za vámi, ale dnes je právě i toto možné!

Službu, že někdo z autobazaru vezme vůz a doveze ho k vám domů bylo dříve dobré sci-fi. Podívejte se na AAA Auto, Auto Esa nebo CarNext kde stačí vyplnit jednoduchý formulář a už vám vezou auto na prohlídku k vám domů.

Proč je důležité auto vidět, je asi všem jasné. Aut pofidérní kvality je na trhu bohužel spoustu, proto se vždy vyplatí si auto pořádně „prolézt“, ať nekupujeme zajíce v pytli.

Prodejci neuvádějí za tuhle službu žádnou cenovku, tak můžeme předpokládat, že je to v rámci jejich režie. Ale asi si můžeme domyslet, co se bude dít, pokud si budete každý týden objednávat jedno auto na prezentaci.

Ale nám přišlo líto, že podobnou službu si lze objednat jen u vybraných autobazarů, a proto jsme se rozhodli, že ji přidáme pro všechny!

Jak to celé funguje?

  1. Najděte auto, které se vám bude líbit.
  2. Na detailu nabídky klikněte na REZERVOVAT ON-LINE
  3. Vyplňte základní údaje a potvrďte formulář.
  4. Pak jen počkejte až se ozve majitel vozu, aby potvrdil předváděčku auta u vás.

Proč to děláme? Protože na Auts.cz jsou auta od lidí, pro lidi!

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *