Kdy jindy byl lepší čas pro vyhlížení nového auta než v době karantény?

Odpověď je jasná, NIKDY! Život musí jít dál a pokud jste předtím plánovali nákup auta a nechcete čekat do momentu, kdy se vrátí vše do normálu, tak jsme tu pro vás, abychom vám pomohli váš nákup uskutečnit a na co si dát pozor.

Riskuju nákazu Coronavirem při nákupu automobilu?

Stejně jako při jiných aktivitách, kde jsou jiní lidé, tak i zde hrozí nakažení např. od prodejce, jiných zákazníků apod. Na druhou stranu bazar nebo dealerství nebude místo, které bude nacpané lidmi, takže riziko není takové, jako třeba v Bauhausu. Určitě ale dodržujte doporučení dané vládou ohledně hygieny. Do bazaru si vezměte i vlastní desinfekci, kterou použijte před i po testovací jízdě, nebo prohlídce vozu. Určitě doporučujeme využít online prohlídku vozů na webu, nebo rezervaci prohlídky vozu, kdy vám autobazar přiveze daný vůz domů, čímž značně snížíte počet lidí, které potkáte.

Jaké auto vybrat?

Určitě máte už nějakou představu, ale pokud hledáte inspiraci, tak můžeme doporučit něco, kam se vám vejde rodina, i nějaké zásoby:

Budou nižší ceny aut v době corony?

Šance tu je. V době, kdy je na spadnutí krize, tak se lidé snaží více spořit, tím pádem roste počet aut, které stojí v bazarech/dealerstvích, a prodejci by se měli snažit podpořit prodej právě snižováním cen.

Závěrem lze říci, že pokud jste plánovali nákup auta již dříve a nyní máte obavy z nákazy, doporučujeme zkust rezervovat prohlídku vozu a vyhnout se tak zbytečnému kontaktu s lidmi. Ale pokud dodržíte základní hygienické postupy, není se ve výsledku při nákupu auta ničeho bát.

Foto: Freepik

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *