Příplatková výbava mnohdy zvedne finální cenu auta mnohem výše, než jste čekali. Jsou případy, ve kterých si v konfigurátoru naklikáte příplatkovou výbavu a ejhle! Auto je dvakrát dražší než v základu. Doplňkové výbavy se ale chytají i luxusní firmy a příplatek za jednu jedinou věc může stát i několik milionů. Tady je pět nejdražších.

Hvězdné nebe – Rolls-Royce Wraith

Starlight headliner je příplatková položka u aristokratického Wraithu. Podsvícená střecha v sobě skrývá 800 až 1600 diod, které simulují konstelace hvězd podle vašeho přání. Řemeslníkům trvá sedmnáct hodin naaranžovat diody do kožené střechy a všechny je propojit.

Cena: 325 000 kč

Můžete za to mít: Citroën C4 Cactus

Sada bagáže od Louis Vuitton u BMW i8

BMW přišlo do luxusní značky Louis Vuitton a nechalo si udělat sadu tašek, které budou perfektně sedět do jejich hybridního sportovního vozu. Sada obsahuje dvě cestovní tašky, pracovní kufr a oděvní tašku.

Cena: 440 000

Můžete za to mít: Alfa Romeo Giulietta

Hodinky pro Aston Martin DB9

Nejde o jen tak ledajaké hodinky. Zaprvé si na jejich názvu vylámete jazyk: Jaeger-LeCoultre Amvox2. A zadruhé s nimi můžete svůj Aston odemknout. Můžou také rozsvítit a zhasnout světla bez nutnosti odemykání. Zbytečně, ale efektní.

Cena: 540 000 kč

Můžete za to mít: Volkswagen Golf Highline

Celokarbonová karoserie pro Pagani Huayra

Karbonové brzdy máte v základu, karoserii však ne. Pagani vám ji ale mile rád nechá udělat. Jedná se nejdražší příplatkovou položku v katalogu. Huayra s ní ale získá nejen lehčí váhu, ale také brutální vzhled.

Cena: 3 360 000 kč

Můžete za to mít: Mercedes-Benz Třídy S

Hodiny do Bentley Bentayga

Jedná se o nejdražší příplatkovou výbavu na trhu. Dvacet osm milimetrů velké hodinky Mulliner Tourbilon značky Breitlingn zapuštěné do palubní desky jsou pokryty osmnácti karátovým zlatem a dvanácti diamanty.

Cena: 3 700 000 kč

Můžete za to mít: Ferrari FF

Zdroj: mashable

Vladimír Kadera


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *