I taková automobilka jako McLaren má divizi, která jim dělá „lepší auta“. Ladí modely McLaren zákazníkům na míru, a vytváří limitované edice. Jejich misí je vytvářet z už tak perfektních automobilů unikátní mistrovská díla. Vše to začalo s modelem F1. MSO vzniklo v roce 2011, ale jeho kořeny sahají až do roku 1992, kdy si zákazníci chtěli svůj hypersport naspecifikovat „trochu víc“. Momentálně si vzali do parády model 570.

McLaren 570GT MSO Black Collection. Vůz je pokryt barvou Carbon Black, speciálně vyvinutou právě MSO. Součástí exteriérového balíčku je i výměna komponent jako jsou zadní difuzor, boční prahy, nebo nasávání vzduchu z původní Dark Palladium, na MSO Defined Blackpack. K tomu sada kovaných kol v barvě Black Diamond s pneumatikami Pirelli P Zero. Dokonce i karbon-keramické brzdy se třmeny jsou nalakovány do černé barvy.

Stejně temné je to i v interiéru. Kombinaci Jet Black kůže s Carbon Black alcantarou zdobí vyšívaná loga MSO. Panoramatická střecha s UV filtrem je také součástí balíčku. Za příplatek 4750 liber si můžete přikoupit „chytrou střechu“, u které si můžete navolit stupeň UV ochrany, a propustnost světla do interiéru.

Tento Černý rytíř vznikne jako 100 kusová limitka a cena je stanovena na 179 950 liber.

Líbí se vám? Nebo je to „moc černý?“

[article id=4473]


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *