Lámete si hlavu s tím jak ušetřit čas a přitom najít vhodné bazarové auto? Nemůžete si dovolit procházet denně desítky webů a kontrolovat zda někde nepřibyl nový inzerát? Přesně z toho důvodu jsme udělali auts.cz, abychom vám šetřili nervy a hlavně čas, protože je kompletně zdarma. Vyhledejte si auta, která se vám líbí, nastavte hlídání a my vám pošleme email hned jak takové auto na českém trhu najdeme.

Takže jak na to?

Nejdříve je třeba si vydefinovat jakou značku, karoserii, motor, ročník, nájezd apod. budete chtít hledat. To vše můžete snadno nastavit na stránce pro výběr auta.

Jaký je tedy rozdíl od normálního inzertního portálu s bazarovýma autama? Na některých webech nelze vyhledávat přes lokalitu, někde nelze vyhledávat přes karoserii , někde není jasné o jakou značkunebo model se jedná a tuhle dřinu za vás udělá právě Auts.cz.

Procházíme denně tisíce aut, podle textu, titulku a různé magie se snažíme poznat o jaké auto by se mohlo jednat pokud to není jasné na první dobrou a pak to ukládáme ke každému inzerátu abyste přes to mohli snadno vyhledávat.

Další velkou přidanou hodnotou je vyhledávání přes lokalitu, když už víte jaké auto se vám líbí, můžete zadat lokalitu vozu a my se vynasnažíme zúžit perimetr výsledků na nejbližší okolí města/kraje, které jste zadali. Jakmile tedy máte nastaveno, přes co chcete vyhledat, stačí stisknout Vyhledat a zobrazí se vám aktuální nabídky.

Tak jdeme na to!

Takže víme, jak použít vyhledávání na Auts.cz, a k čemu je teda to oranžové tlačítko? S tím si právě nastavíte hlídání, které vám zajistí, že vám zdarma zašleme email pokaždé, jak najdeme auto vašich snů na českém bazarovém trhu.

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *