Polovina vesmíru je doslova na prach, Thanos si užívá zaslouženého důchodu a Tony Stark zůstal na jeho domovské planetě bez jediné vyhlídky na návrat. Ale buďte v klidu. Až zjistí, co si pro něj studio připravilo, cestu si už najde.

Audi E-Tron GT Concept je zatím asi nejhezčí elektromobil v dnešní době. Svůj debut měl na letošním autosalonu v Los Angeles, není to však naposled, kdy ho uvidíme. Objeví se v chystaném snímku Avengers 4, ve kterém se ukončí jedna velká sága, kterou si Marvel vesmír buduje již přes deset let.

A kdo jiný by v něm měl jezdit, než Tony Stark aka Ironman. Toho si již od prvního dílu můžeme spojit s automobilkou Audi, kdy hodně pomáhal popularizovat model R8. V poslední době si hodně oblíbil Acuru NSX, ale v ukončení ságy Avengers přesedlá opět na čtyři kroužky.

Poslední díl Avengers je velmi očekávaným filmem, který vezme kina útokem příští léto a bude to veliká paráda. Očekává se výbuchy a emocemi nabitý blockbuster, u kterého zapomenete, že máte na klíně máslový popcorn. Samozřejmě se očekávají i monstrózní tržby a neuvěřitelný dosah filmu. Pokud se tedy má někde Audi ukázat, bude to tady.

Dost možná si automobilka vůz do filmu ještě trochu přikrášlí. Přeci jen, je to asi naposled. Automobilka Audi se s Marvel vesmírem úzce spjatá, objevila se např. i ve filmu Spider-man Homecoming.

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *