Z Liberty od začátku jasně uvedli, že plánují zvýšit počet oficiálních partnerů a dodavatelů Formule 1. To je v rozporu s Bernie Ecclestonem, který upřednostňuje exkluzivitu série. I tak se očekává v následujících měsících další a další nová spojenectví.

Karbonové láhve se poprvé objevili na Velké Ceně Monaka a od té doby provází každý závod F1. Nicméně až nyní se podepsala víceletá dohoda o použití šampaňského Carbon jako oficiálního oslavného nápoje vítězů Grand Prix.

[box]Unikátní vlastnost šampaňského je láhev vyrobená z karbonu. Materiál, který představuje úžasnou technologii a je pro náš sport tolik reprezentativní. Díky tomu je ideální pro řidiče F1, kteří stanou na pódiu vítězů. – Sean Bratches, šéf marketingu F1[/box]

První láhev Carbonu vznikla teprve před pěti lety. Vinice, ve které vznikla ale funguje již od 18. století. Proslavila se svými jedinečnými láhvemi.

[banner group=‘article-banner’]

 

Tato nová dohoda také znamená návrat šampaňského do soutěže. Předchozí oficiální nápoj značky Chandon byl totiž označován jako šumivé víno.

A zajímavost na konec: nově mají být namontovány kamery i na láhvích a získají se tak zcela nové záběry.

foto: Champagne Carbon

 

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *