Také jste se báli, že Grand Tour končí třetí sérií? Dlouho se okolo toho spekulovalo, nyní to vyvrátila sama velká trojka. Oficiální stránka Grand Tour na Facebooku zveřejnila posvěcení od Amazonu, který show vysílá. Nic však nezůstane při starém.

Podle zprávy slavné trio opustí vysílací stan a přesune své aktivity do divokých roadtripů. Každý díl bude stát obrovský balík peněz a na obrazovkách se ukáží v následujících dvou letech. Že půjde o velkou věc potvrdil sám Clarkson: „Ten rozpočet by nám záviděl i Marvel.“

Amazon je totiž stále ochotný vypláznout pět milionů dolarů na jednu epizodu. Producent Andy Willman, který s hochy všechno toto dobrodružství podniká potvrdil, že bude na palubě i v následujících letech. Očekává nás tedy pořádná bomba a nevídaná show v podání oblíbených moderátorů.

Vyvstává tu ale otázka, zdali to není jakési rozloučení s jejich velkolepou tvorbou. Logické by to bylo, kluci už nejsou nejmladší a chystané věci již těžko překonají. To je ale samozřejmě hudba budoucnosti, čeká nás ještě nabušená třetí série, která startuje v polovině ledna příštího roku. Budete koukat?

Vladimír Kadera


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *