Madison County, Illinois. Parta nadšenců vyzbrojených Chevroletem Silverado s lehkou offroad úpravou se vydala na místo, které považovali za zmrzlé pole. Silverado je chlápácká kára a vyjede kde co. Ovšem, když jste bezmozek a ještě k tomu si spletete zamrzlé pole s vypuštěným rybníkem nepomůže vám ani sebelepší náklaďák.

Rybník je navíc soukromým majetkem a majitel jej využívá k trénování vodního lyžování. Offroaďáci se pustili do pokoření „zamrzlého pole“ a pochopitelně zapadli. Jasně, je to zábava, ale ne na soukromém pozemku, a už vůbec ne na dně rybníka!

[box]Slova majitele: „Tohle je snad to nejhorší, co jsem kdy viděl. Nikdo snad není tak blbej aby se tohle snažil přejet“[/box]

Neházejme však flintu do žita (určitě si říkali). Šup pro traktor a to naše Silverado vytáhnout. Je v pohodě vytáhnout si zapadlé auto, ale když už je to auto co vytahujete u břehu nezajíždějte tam. Pak se vám totiž může stát, že vaše vyprošťovací vozidlo zapadne taky. Dle „vyprošťováka“ zapadli do „neviditelné kapsy z ledu, bahna a písku“.

[banner group=‘article-banner’]

No, máte to tam ale srandu v té Americe. Teď by to ale chtělo vymyslet jak obě vozidla vytáhnout, protože na jaře bude na tomto rybníku přes 2 metry! vody.

[article id=3925]

foto: Chevrolet

 


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *