Například u Fordu zaplatíte pouze 34 100 dolarů (780 000 korun) a odbubláte s osmiválcovým Mustangem. Podobně je tomu tak i u Challengeru R/T. To směřuje vedení Chevroletu ke snížení ceny za osmihrncový produkt. Potvrdil to Mark Reuss v rozhovoru pro Automotive News.

Dle něj by se měla snížit cena i u základního modelu. Základní Mustang vás vyjde na 26 085 dolarů (600 000 korun). Camaro stojí 26 900 dolarů (620 000 korun). To zase není takový rozdíl ale u Fordu dostanete za své peníze motor V6 a Chevy nabídne pouze oturbené čtyři válce (podobně jako tolik oblíbené evropské Mustangy)

[box]„Myslím si, že je to dobrá příležitost pro základní modely Camara a příjemné osvěžení pro naše osmiválcové modely. Zákazníci by mohli více přihlížet k základním modelům a nesoustředit se tak tolik na osmiválce. Mustangy a ostatní konkurence půjdou s cenou dolů a to je pro nás dobrá příležitost.“ – Mark Reuss[/box]

[banner group=‘article-banner’]

 

Zatím není známo, kdy k této změně dojde, ale vzhledem k plánovanému osvěžení současného Camara někdy během roku 2019 se dá tato změna očekávat právě tehdy.

Zdali to bude mít nějaký dopad na tuzemský trh se můžeme zatím pouze domnívat. Vtrhne-li sem ale vzhledem k příznivějším cenám čtyřválcové Camaro měl by se mít náš „Focustang“ na pozoru!

foto: Chevrolet

[article id=1539]

 

 


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *