Automobilky chrlí reklamy na nová auta jednu za druhou. Většinou jde o šedou nudu, ale občas se nějaká povede. A co ojetá auta? Tady už musí zapracovat lidová tvořivost. Krásným příkladem je filmař Max Lanman, který se rozhodl natočit reklamu pro svou přítelkyni Carrie, jež chtěla prodat svojí starou Hondu Accord z roku 1996. Toto video perfektně dokazuje sílu dobře udělané reklamy a krásně ukazuje, jak funguje virál.

[banner group=‘article-banner’]

Honda Accord je ve verzi kupé s lahvově zelenou barvou a majitelka ji přezdívá „Greenie“. Spot je natočen profesionálně za pomocí moderní techniky, včetně dronů. Natáčí se na kultovní silnici Road 1 v Kalifornii. Video bylo publikováno ve čtvrtek a nyní jej na Youtube vidělo přes 3 000 000 lidí!

Vůz se prodává na aukčním portálu eBay a počáteční cena byla skromných 499 dolarů. Díky popularitě videa ale vzrostla na neuvěřitelných 150 000 dolarů! (3 318 000 korun). Bohužel, eBay aukci kvůli erroru přerušil a požádal o její obnovu. Momentálně je tak na pouhých 610 dolarech. Držíme palce ať se aukce vyšplhá co nejvýše.

A co ty? Ukaž svou tvořivost a napiš inzerát, který se dostane do světa na Vehiklo.cz

[article id=2016]

Kategorie: Video

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *