V přímce rozhodně ne, ale jelikož jsou oficiální časy na tomto okruhu docela zábava ukážu vám, co všechno byste si s tímhle malým nezmarem namazali na chleba. Ofiko čas Golfu GTI Clubsport je 7:47.19. Vůz byl na tento okruh nastavený a před příchodem Civicu Type-R to byl rekordní čas předokolek.

Lotus Exige Cup 380 – 7:48.13

Většinou ho bude řídit týpek, se kterým pak zajdete na pivko. Proberete spolu technické pasáže okruhu a dobře si pokecáte. Užijete si i spoustu legrace, protože Lotus prostě nemůže mít suchar. Na druhou stranu když budete chtít, můžete tu před skleněnýma očima mávat cedulkou se skoro o vteřinu lepším časem.

Aston Martin DBS – 8:02

Hned po setkání po ostrém kole si začne stěžovat, že by si vylil čaj a tak to nemohl pelášit tak rychle. Nebo bude tvrdit, že by se mu vzadu rozházely golfové hole. Nakonec si ale řekne „Proč já jsem vůbec s tímhle autem na okruhu?“ a pomaže domů. V levym pruhu. Stodevadesátkou…

Lamborghini Gallardo LP 560-4 – 7:51.8

Těžko k uvěření. Garantuju vám, že ten nabubřelí obchodník bude prskat a nadávat na inženýry z Itálie tak, že ho uslyší až v Trentu. Potom sbalí servírku a vezme jí s sebou na výlet do Alp, aby se uklidnil. Jakoby úplně zapomněl, že Gallardo LP560-4 je sice supersportovní limitka, ale taky už deset let stará.

Dovětek 1. A jak řekl Jeremy: „Na této silnici, je Golf GTI stejně rychlý, jako jakékoli Ferrari.“ Ano sice mluvil o okresce, ale převeďte si to.

Dovětek 2. Alfa Romeo Giulia Guadrifoglio je o jednu setinu rychlejší než Gallardo… Neskutečný auto…

Porsche 911 GT3 (996) – 7:54

Nebude prskat. Neřekne jediné slovo proti. Půjde s vámi a týpkem s Lotusem na pivko. Protože lidi co mají Porsche jsou fajn.

Alfa Romeo 4C – 8:04

Za volantem seděl Horst von Saurma, takový táta Nürburgringu. Takže opravdu těžko k uvěření, že malý, lehký italský sporťáček má čas o 17! vteřin pomalejší čas než Golf. Její majitel s vámi ale nepůjde na pivko a ani se nebude pouštět do konfliktů. Sbalí totiž servírku rychleji, než se obtloustlí obchodník vysouká z Lamborghini.

A co byste vzali na Zelené peklo vy?

Vladimír Kadera

 

 

 

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *