Podle serveru Cleveland.com čekal 10letý chlapec na svou sestru, aby ho hodila do školy. Najednou mu ale přišlo jako lepší nápad vypůjčit si auto přítele své matky a vyrazit na zběsilou jízdu. Když to jeho matka zjistila, naskočila do svého auta a začala syna pronásledovat. Kde v tu chvíli byl matčin přítel nikdo neví.

Chlapec najel na dálnici Interstate 90 zhruba v 9:30 ráno a pořádně dupl na plyn. Naštěstí měl matčin přítel pouze Toyotu Avalon takže se zase tak velká divočina nekonala. I tak ale dosahoval rychlosti 160 km/h. Policie, která mu byla téměř okamžitě v patách se nestačila divit. Honička se prý táhla přes 80 kilometrů a chlapec se dokázal vyhnout dopravním zácpám i pásům s hřeby.

[banner group=‘article-banner’]

Zadržení proběhlo až po nárazu do dopravní značky. Mlaďoch při něm navíc kopal do policistů a plival na ně, zatímco na něj jeho matka křičela. A taky měla proč. Tohle totiž nebylo poprvé. Pouhé dva týdny před touto událostí provedl tu samou lumpárnu akorát, že s jejím autem. Podle jeho otce je synovo chování důsledek přílišného hraní videoher. No, nevíme.

Mladý Toretto bude teď nejspíše ve vězení pro mladistvé nebo u svých rodičů, než jeho případ projde soudem. A co byste si z tohoto článku měli odnést? Pamatujte, že za všechno můžou videohry. Rodiče? Nikdy!

[article id=697]

foto: Youtube, Rockstar Games

 

Kategorie: Video

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *