1. Drag-u-la

Legendární závoďák ze seriálu Munsters, ve kterém se sedí v rakvi. Zpěvák Rob Zombie o něm nazpíval píseň pojmenovanou Dragula. Ten by taky určitě přišel.

2. Christine

Vraždící Plymouth Fury očaroval hlavního hrdinu filmu stejně jako Johna Carpentera, který Christine zfilmoval podle předlohy Stephena Kinga.

3. Batmobil od H. R. Gigera

Biomechanický úchyl, stvořitel Vetřelce a jeden z největších umělců 20. století navrhoval i Batmobil pro film Batman Navždy. Nakonec nevznikl ani jeden prototyp. Nám ale bude stačit ten obrázek.

4. Tohle

5. Ecto-1

Cadillac 1959 Miller-Meteor aka hrdina z filmu Krotitelé duchů. Poznávací znamení filmu stejně jako jeho ústřední píseň.

6. Auto

Tak se opravdu jmenuje. The Car. Hrdina filmu je Lincoln Continental, kterého posedl démon (nebo je to ďábel sám) a vraždí nevinné civilisty v Utahu.

7. …

Bude roznášet pití…

8. Mercedes-Benz 770

…Protože Hitler

9. Rolls-Royce Phantom Jonckheere

Tohle prostě vypadá jako auto pro toho nejkrutějšího diktátora. Největšího záporáka ve filmu. Člověka, jehož se bojí i Hans Landa a Hannibal Lecter. Když s tímhle někam přijedeš, osuší oko i Sauron.

10. Dodge Charger

Dodge Charger z filmu Wheels of Terror je ten nejvíc Badass Charger, co jste kdy viděli. Jeho řidič unáší a zneužívá mladé dívky. To auto zase vypadá, že zneužívá tvojí starou… Myslíme tu v garáži.

[article id=2263]

foto: Street Muscle, That Car Guy, Jalopnik.com, thesketchmonkey.com, youtube, coachbuild.com, alchetron.com


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *